Zdrowie i życie

 

Chcesz zabezpieczyć rodzinę na wypadek Twojej śmierci lub wypadku?

A może potrzebujesz gwarancji wsparcia finansowego i pomocy w razie kłopotów ze zdrowiem?

W WARCIE dopasujesz umowę do Twoich potrzeb, dzięki elastycznej konstrukcji naszych produktów.

 

 

Warta dla Ciebie i Rodziny

Oferujemy innowacyjny Program Ubezpieczeniowy – Warta dla Ciebie i Rodziny.
Zabezpiecza on przed skutkami aż 50 rodzajów zdarzeń i może obejmować całą rodzinę. Assistance medyczny gwarantuje wszystkim domownikom pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem.

tlo11

Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Umowa może obejmować ryzyka zarezerwowane dotąd dla ubezpieczeń grupowych oferowanych pracownikom w firmach czy instytucjach np. narodziny dziecka czy zgon rodziców lub teściów. Teraz Warta oferuje je w ubezpieczeniu Warta Dla Ciebie i Rodziny adresowanym do szerokiej grupy klientów np. wykonujących wolne zawody czy mikro przedsiębiorców.

tlo2

Elastyczna oferta

Program Ubezpieczeniowy Warta dla Ciebie i Rodziny to 50 różnych ryzyk, zawartych w 10 pakietach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dla siebie!
tlo3

Atrakcyjne składki

Podstawowy zakres Programu Warta dla Ciebie i Rodziny możesz mieć już za 33 zł miesięcznej składki. Dzięki konstrukcji umowy, cena jest stała i nie zależy ani od wieku, ani od płci klienta. Składka zależy wyłącznie od zakresu ubezpieczenia. Co ważne, zawarcie takiej umowy nie oznacza zaciągania długoterminowych zobowiązań. Klient w każdym momencie ma prawo zrezygnować z ochrony.

tlo5

Pomoc w razie problemów ze zdrowiem

Wybierając warianty Plus lub Premium możesz zagwarantować pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem w ramach tzw. assistance medycznego. W jego zakresie znajdują się m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieka domowa po hospitalizacji. Wystarczy jeden telefon!

tlo4

Wypłaty w razie pobytu w szpitalu

Program Warta dla Ciebie i Rodziny umożliwia wypłatę świadczenia aż z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności od wybranego wariantu i powodu pobytu w szpitalu możesz liczyć na wypłatę od 30 do nawet 220 zł za każdy dzień hospitalizacji.

WYBIERZ NAJLEPSZY DLA CIEBIE WARIANT I UBEZPIECZ SIĘ NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Ubezpieczenie OC AC

lub

 

zostaw swoje dane, oddzwonimy: 

 

1) Mieszkasz w pobliżu poniższej trasy – nasz MOBILNY AGENT dostarczy Ci polisę (na warunkach wcześniej ustalonych) prosto do domu

735xtrasa2

 

 

2) Jeśli nie mieszkasz na obszarze działania naszego AGENTA dostarczymy Ci polisę KURIEREM

dpd    mapa_polskiCAŁA POLSKA

 polecamy: Bilety autokarowe Sindbad Eurobus | Wartadirect kod promocyjny | Warta Kod |

Warta kalkulator OC | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

skróty:

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż